فرم ثبت نام و مشاوره دوره های سیمای هانی

9 − 6 =

فرم را پر کرده و ادامه مشخصات دوره را ملاحظه کنید

_

دوره آموزش کوتاهی مو با موزر سیمای هانی

دوره آموزش کوتاهی مو با موزر یکی از دوره های آموزش آرایشگری سیمای هانی محسوب میشود که مجموعه سیمای هانی با 80% تخفیف به شما زیبا آموزان ارائه میدهد.

در حال حاضر، دوره‌های آموزشی مختلفی برای آرایشگری بانوان ارائه می‌شوند که یکی از محبوب‌ترین و البته کاربردی‌ترین‌ دوره‌ها، دوره آموزش کوتاهی مو با موزر است. در این دوره یاد می‌گیرید که چطور از دستگاه موزر برای کاهش حجم موها و همین‌طور اجرای تکنیک‌های پایه استفاده کنید. در نتیجه، برای تبدیل شدن به یک آرایشگر حرفه‌ای، لازم است که حتما در این دوره شرکت کنید. در این صفحه از آموزشگاه سیمای هانی، امکان مشاهده شرایط دو‌ره آموز‌ش کوتا‌هی مو‌ با مو‌زر و ثبت نام در آن برای شما فراهم شده است.

دوره کوتاهی مو با موزر، یکی از دوره‌های زیرمجموعه دوره آموزش کوتاهی مو است. به همین خاطر، این امکان وجود دارد که برخی از مفاهیمی که در این دوره یاد می‌گیرید، با دوره کوتاهی مو اصلی مشابه باشند. اما در حالت کلی، این دوره به صورت ختصاصی برای کوتاهی مو با موزر است. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که با شرکت در این دوره، برخی از تکنیک‌های پایه کوتاهی مو را که با موزر امکان انجام دادن آن‌ها وجود دارد را یاد خواهید گرفت. شما با ثبت نام در کلاس کوتاهی مو با موزر تمامی دوره های مربوطه را با هزینه آموزش میبینید و نیاز به پرداخت هزینه مجزا نیست.

مشخصات دوره مراقبت و زیبایی

 • مدت دوره: 3 جلسه 2 ساعته
 • قیمت دوره کوتاهی مو با موزر: 3.200.000 تومان
 • روز و ساعت کلاس: قابل انتخاب توسط هنرجو
 • مدل حین آموزش در اختیار هنرجویان است
 • محل برگزاری: 4 شعبه لوکس بلوار فردوس – صادقیه – رسالت – نازی آباد
_

ثبت نام کلاس کوتاهی مو با موزر

دوره آموزش کوتاهی مو با موزر
0:00
0:00

چطور ثبت نام کنم؟

 

فقط کافیه از طریق شماره تماس و یا واتساپ به ما پیام بدین

مشاهده سرفصل های آموزشی

سرفصل‌های ارائه شده در کلاس آموزش میکروبیلدینگ سیمای هانی:

برخی از سرفصل‌های آموزشی دوره آموزش کوتاهی مو با موزر عبارتند از:

 • آشنایی هنرجویان با ساختار مو و سر
 • نحوه آماهد‌سازی مو برای اجرای تکنیک‌های مختلف
 • معرفی رایج‌ترین ابزارها برای کوتاهی مو
 • آموزش نکات و اطلاعات مهم درباره زوایای سر و بافت مو
 • آموزش روش استفاده از انواع موزر برای کاهش حجم موها
 • آموزش اجرای تکنیک‌های پایه با دستگاه موزر
 • آموزش انتخاب بهترین سبک و استایل براساس چهره
 • نحوه اجرای جدیدیترین سبک و استایل مو روی مدل آرایشگر
 • روش استفاهد از حالت‌دهنده‌ها و فیکساتورها به همراه ویژگی‌های هرکدام
 • آموزش کوتاهی کوپ مو
_

آموزش کوتاهی مو با موزر

آرایشگری بانوان به مراتب از آقایان سخت‌تر است. به همین خاطر، باید برای کار با ابزار و تجهیزات مختلف در این زمینه، از تخصص کافی برخوردار باشید. در غیر این صورت، ممکن است با مشکلات مختلفی مواجه شوید. یکی از مهم‌ترین ابزارهایی که در کوتاهی مو به آن نیاز دارید، موزر است. برای کوتاه کردن کلی مو نمی‌توان همیشه از قیچی استفاده کرد. چرا که قیچی توانمندی لازم را برای این کار ندارد و برای کوتاهی با قیچی نیز باید زمان زیادی را صرف کنید. این در حالی است که با شرکت در دو‌ره آموز‌ش کوتا‌هی مو‌ با مو‌زر، دیگر چنین مشکلی نخواهید داشت.

در آموزشگاه سیمای هانی، می‌توانید با قیمت مناسب و رقابتی به هرماه تخفیف 80 درصدی، در دوره آموزش کوتاهی مو با موزر شرکت کنید. توجه داشته باشید که در این دوره، انتخاب روز و ساعت کلاس بر عهده شما است و می‌توانید هرزمان که تمایل داشتید، در این دوره شرکت کنید.

نکته دیگری که درباره شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو با موزر وجود دارد، محل برگزاری کلاس است. آموزشگاه سیمای هانی در شهر تهران 4 شعبه لوکس و مجهز دتارد که در بلوار فردوس، صادقیه، رسالت و نازی‌آباد قرار دارند. شما می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی خود، در یکی از این شعبه‌ها برای ثبت نام در دوره آموزش کوتاهی مو با موزر اقدام کنید.

مدت زمان در نظر گرفته شده برای دوره آموزش کوتاهی مو با موزر 2 ساعت است. به این معنی که به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید با اختصاص دادن تنها 2 ساعت، در این دوره شرکت کرده و در انتها نیز مدرک معتبر دریافت کنید.

دوره آموزش کوتاهی مو با موزر

آموزش کوتاهی مو با موزر

به طور کلی، می‌توان گفت که آموزش کوتاهی مو با موزر تفاوت‌هایی با کوتاه کردن مو با قیچی دارد. در قیچی کردن مو، تکنیک‌های بیشتری قابل اجرا هستند و تقسیم‌بندی به صورت جزئی‌تر انجام می‌شود. در حالی که در آموزش کوتاهی مو با موزر، معمولا موها به صورت کلی و حجمی کوتاه می‌شوند.

مراحل آموزش کوتاهی مو با موزر

آموزش کوتاهی مو با موزر دارای مراحل مختلفی است. به عنوان مثال، در اولین مرحله، با دستگاه موزر و روش در دست گرفتن آن آشنا می‌شوید. در ادامه، نوبت به آشنایی با ابزارهای آن مانند برس مخصوص موپران موزر و شانه‌ها با شماره‌های مختلف می‌رسد. سپس، با روش‌های کوتاه‌کردن موها و تقسیم‌بندی آن‌ها در حین کوتاه‌کردن آشنا خواهید شد.

دوره آموزش کوتاهی مو با موزر

ابزار مورد نیاز برای دوره کوتاهی مو با موزر

برای کوتاهی مو با موزر به برخی تجهیزات نیاز دارید که مهم‌ترین آن‌ها، دستگاه موزر است. دستگاهی که در اختیار دارید، باید کاملا سالم و روان باشد تا کیفیت یادگیری به بالاترین حد خود برسد. همچنین اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در این دوره در کنار موزر، باید انواع شانه در شماره‌های مختلف را در اختیار داشته باشید.

در کنار انواع شانه مخصوص موزر، لازم است که موپران، شانه معمولی و برس را نیز در اختیار داشته باشید تا بتوانید به بهترین شکل حجم موها را کوتاه کنید. لازم به ذکر است که دستگاه موزر باید هرچندوقت یکبار روغن‌کاری شود و خرید روغن مخصوص آن را فراموش نکنید.

قیمت دو‌ره آموز‌ش کوتا‌هی مو‌ با مو‌زر

به طور کلی، قیمت دوره آموزش کوتاهی مو در آموزشگاه سیمای هانی به مراتب کمتر از آموزشگاه‌های دیگر است. تعرفه‌ای که ما برای این دوره در نظر گرفته‌ایم، با 80 درصد تخفیف ویژه اعمال شده است و می‌توانید همین حالا برای ثبت نام در این دوره اقدام کنید.

مدرک دوره کوتاهی مو با موزر چیست؟

با شرکت در دو‌ره آموز‌ش کوتا‌هی مو‌ با مو‌زر در آموزشگاه سیمای هانی، در پایان دوره مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت می‌کنید. این مدرک دارای اعتبار بین‌المللی است و با در اختیار داشتن آن، به راحتی امکان ورود به بازار کار و حتی مهاجرت کاری را نیز خواهید داشت.

سیمای هانی؛ مرجع شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری بانوان

اگر می‌خواهید در دو‌ره آموز‌ش کوتا‌هی مو‌ با مو‌زر شرکت کنید، کافی است همین حالا با کارشناسان و مشاورین ما در آموزشگاه سیمای هانی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. در آموزشگاه ما، امکان شرکت در این دوره با روز و ساعت دلخواه شما فراهم شده است.

_

گالری تصاویر کلاس کوتاهی مو با موزر

_
_

سوالات متداول

_
هر سوالی داری اینجا ببین یا در انتهای صفحه بپرس

هزینه دوره ها با 80% تخفیف آموزش داده میشه.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 − 4 =