مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ ابرو

مدرک دوره میکروبلیدینگ؛ کلید ورود به بازار کار آرایشگری!

در بین تمام تکنیک‌های زیبایی، خدمات آرایش ابرو بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند. بازار کار فوق‌العاده میکروبلیدینگ، فیبروز، هاشور ابرو و دیگر تکنیک‌های فرم‌دهی به ابروها باعث شده است تا بسیاری از دختران جوان به یادگیری مهارت‌های زیبایی ابروها ترغیب شوند. آموزشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مراکزی هستند که دوره‌های میکروبلیدینگ را برگزار می‌کنند؛ اما سالن‌ها مجوز آموزش ندارند. به همین دلیل طیف متنوعی از علاقه‌مندان برای دریافت مدرک دوره آموزش میکروبلیدینگ آموزشگاه‌های معتبر را انتخاب می‌کنند. این مراکز به دلیل دریافت هزینه‌های کمتر نسبت به سالن‌ها و ارائه باکیفیت‌تر مطالب آموزشی، از محبوبیت بالاتری نزد هنرجویان برخوردار هستند.

گرفتن مدرک دوره‌ آموزش‌ میکروبلیدینگ چقدر طول می‌کشد؟

میکروبلیدینگ تکنیکی نیمه‌دائمی برای آرایش و فرم‌دهی به ابروها است که با استفاده از تزریق رنگ‌دانه‌ها به لایه اپیدرم توسط قلم میکروبلید انجام می‌شود. ماندگاری و ظرافت اجرای این تکنیک به آموزش‌های اصولی بستگی دارد. برای همین مراکز آموزشی سرفصل‌هایی جامع را برای تسلط هنرجویان به تکنیک‌های هاشور ابرو و میکروبلیدینگ در نظر می‌گیرند. بر همین اساس تعداد جلسات و ساعات آموزشی مهم‌ترین عوامل موثر در تعیین زمان دریافت مدرک دوره میکروبلیدینگ هستند.

از سوی دیگر صرف نظر از تلاش و تسلط خود هنرجویان به اجرای تکنیک‌های میکروبلیدینگ، روش برگزاری دوره‌ها نیز در تعیین مدت‌زمان این دوره‌ها نقش دارند. دوره‌های حضوری و عملی به دلیل سرفصل‌های کامل‌تر و اجرای آموزش‌های عملی و کار بر روی مدل‌های زنده معمولا تعداد جلسات بیشتری را شامل می‌شوند. بهترین دوره‌های آموزش میکروبلیدینگ معمولا بین 8 تا 10 جلسه طول می‌کشند.

ذکر این نکته نیز الزامی است که پس از موفقیت هنرجویان در آزمون‌های پایان دوره، حداقل 3 تا 4 ماه زمان برای صدور مدرک دوره میکروبلیدینگ لازم است. البته این مدت‌زمان برای دوره‌های برگزارشده در آکادمی‌های معتبر است و سالن‌های زیبایی معیارهای مورد نظرشان را دارند.

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ ابرو

مدرک‌ دوره آموزش میکروبلیدینگ از کجا صادر می‌شود؟

اعتبار مدرک دریافتی در دوره‌های آرایشگری عامل مهمی در رفع موانع برای ورود به بازار کار آرایشگری است. دوره‌های آموزشگاه‌های آرایشگری زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شوند. این دور‌ه‌ها با ارائه جدیدترین سرفصل‌های آموزشی، در مدت‌زمان کوتاهی مهارت‌های شما برای ورود به بازار کار داخلی و خارجی را ارتقا می‌دهند. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری، مدرک تکنیک‌های آرایش ابرو را دریافت کنید.

دریافت مدرک دوره میکروبلیدینگ مزایای متعددی را به همراه دارد که عبارت‌اند از:

  • اعتبار بخشیدن به جایگاه کاری برای تاتو کاران تجربی
  • کمک به هنرجویان و تاتو کاران مبتدی برای ورود به بازار کار
  • دریافت وام خوداشتغالی از بانک‌ها
  • امکان دریافت ویزای کاری و اخذ پذیرش از کشورهای مختلف

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ ابرو

اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای دوره میکروبلیدینگ چقدر است؟

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هنرجویان برای شرکت در دوره‌های میکروبلیدینگ، اعتبار مدرک دریافتی است. هنرجویان با دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای این امکان را به دست می‌آورند که در بیش از 140 کشور عضو سازمان جهانی کار به دنبال فرصت‌های شغلی باشند. از سوی دیگر این مدارک تاریخ انقضا ندارند. به عبارت بهتر شما با یک بار دریافت مدرک دوره میکروبلیدینگ تا همیشه می‌توانید از مزایای آن بهره‌مند شوید.

البته فراموش نکنید مدرک فنی و حرفه‌ای فقط در آکادمی‌های معتبر اعطا می‌شود؛ بنابراین ثبت نام در دوره‌های سالن‌های زیبایی آورده‌ای برای شما به همراه نخواهد داشت. سالن‌ها معمولا به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش تعرفه‌های بسیار بالاتری را نیز از هنرجویان دریافت می‌کنند.

مدرک فنی حرفه ای میکروبلیدینگ ابرو

بازار کار بعد از آموزش میکروبلیدینگ چطور است؟

برای این که از بازار کار پررونق خدمات آرایش ابرو مطمئن شوید، کافی است تعداد درخواست‌ها برای دریافت خدمات میکروبلیدینگ در سالن‌های زیبایی را بررسی کنید. روزانه تعداد زیادی از افراد برای حضور در مهمانی‌ها یا ترمیم فرم ابروهای خود، متقاضی انجام میکروبلیدینگ هستند. یادگیری تکنیک‌های این متد زیبایی به شما کمک می‌کند تا با تضمین آینده شغلی خود، درآمدی ماهانه بین 30 تا 40 میلیون تومان داشته باشید. برای تسلط کامل به تکنیک‌های میکروبلیدینگ ثبت نام در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران پیشنهادی ایده‌آل برای شما است.

مدرک دوره میکروبلیدینگ را در آکادمی سیمای هانی دریافت کنید

آموزشگاه آرایشگری سیمای هانی همان مجموعه‌ای است که برای یادگیری تکنیک‌های میکروبلیدینگ به آن نیاز دارید. آکادمی ما با ارائه رویکردی اختصاصی نسبت به آموزش هنرجویان آرایشگری، تخصصی‌ترین مطالب را به شما آموزش می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاع از سرفصل‌ها و کیفیت آموزش، از طریق سایت ما با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

مدرک دوره میکروبلیدینگ چقدر اعتبار دارد؟

محدودیت زمانی برای بهره‌مندی از مزایای این مدرک وجود ندارد و با یک بار دریافت آن می‌توانید تا همیشه از آن استفاده کنید.

آیا اعتبار مدارک دوره میکروبلیدینگ در کلاس‌های آنلاین با حضوری متفاوت است؟

خیر. مدارک هر دو نوع کلاس از اعتبار یکسانی برخوردار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


7 + = 10