چطور مدرک فنی و حرفه‌ای براشینگ مو بگیریم؟

مدرک فنی حرفه ای براشینگ مو

دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای دوره براشینگ مو در چند جلسه کوتاه

اگر از جمله افرادی هستید که ارتقای مهارت‌های آرایشگری برای شما اهمیت دارد، شرکت در دوره براشینگ مو بهترین پیشنهاد برای شما است. این تکنیک آرایش موها شاید خیلی ساده به‌ نظر برسد؛ اما تاثیر مهمی در زیبایی افراد دارد. همچنین این تکنیک به‌عنوان سبکی جایگزین برای شینیون و کرلی کردن موها، از محبوبیت بالایی برای بانوان برخوردار است. با توجه به تقاضای بالا برای خدمات براشینگ مو در سالن‌های زیبایی و عروس سراها، اخذ مدرک دوره براشینگ مو زمینه‌های ورود به بازار کار آرایشگری و کسب درآمد مستمر را به وجود می‌آورد.

گرفتن مدرک دوره‌ براشینگ مو چقدر طول می‌کشد؟

بیشتر بانوان برای شرکت در دوره‌ براشینگ مو با محدودیت زمان روبه‌رو هستند. مشغله‌های شغلی بسیاری از آن‌ها مانع از یادگیری اصولی تکنیک‌های فرم‌دهی به موها می‌شود. آموزشگاه‌های برتر با شناخت نیازهای هنرجویان و بر اساس برنامه‌های شخصی آن‌ها، انواع دوره‌های حضوری و آنلاین را برگزار می‌کنند. این دوره‌ها به دو صورت تخصصی و فشرده، جدیدترین سرفصل‌های آموزشی را در اختیار فراگیران قرار می‌دهند. از سوی دیگر تنها مراکز مجاز به اعطای مدرک فنی و حرفه‌ای، آموزشگاه‌‌های معتبر هستند.

به همین دلیل طول دوره آموزشی و تعداد ساعات کلاس‌ها باید بر اساس آخرین دستورالعمل‌های این سازمان تعیین شوند. معمولا دوره‌های تخصصی براشینگ مو حداکثر در 6 جلسه و دوره‌های فشرده در 2 تا 3 جلسه هنرجویان را برای حضور در بازار کار آماده می‌کنند. پس از پایان دوره نیز یک بازه سه تا چهارماهه برای صدور مدرک نیاز است.

مدت‌زمان لازم برای دریافت مدرک دوره براشینگ مو به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارت‌اند از:

  • تعداد جلسات
  • حضوری یا آنلاین بودن دوره‌ها
  • تخصصی یا فشرده بودن کلاس‌ها
  • تعداد نفرات حاضر در کلاس
  • تعداد جلسات برگزار شده در هفته
  • ساعات تعیین شده برای آموزش‌ها

مدرک فنی حرفه ای براشینگ مو

مدرک دوره‌ براشینگ مو از کجا صادر می‌شود؟

آموزشگاه‌های سراسر کشور متناسب با رویکرد آموزشی و قراردادهایی که با برخی مراکز زیبایی بین‌المللی دارند، ممکن است مدارکی بین‌المللی را به هنرجویان اعطا کنند. بااین‌حال تمام مراکز آموزشی معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند. بر همین اساس مدرک اعطایی نیز با نظارت و تایید مستقیم این سازمان در اختیار هنرجویان قرار می‌گیرد.

البته فراموش نکنید که مجوز اعطای مدرک فقط در اختیار آموزشگاه‌ها است. سالن‌های زیبایی مجوز آموزش ندارند و شرکت در دوره‌های آموزشی آن‌ها، هیچ مدرکی را برای شما به همراه ندارد. در ضمن به دلیل نبود سیستم نظارتی کافی بر فرایند آموزش‌ها و تعرفه سالن‌های زیبایی، این مراکز تعرفه‌هایی بسیار گران و خارج از عرف را برای خدمات آموزشی خود در نظر می‌گیرند.

اعتبار مدرک فنی و حرفه‌ای براشینگ مو‌ چقدر است؟

مهم‌ترین دلیل شرکت در آموزشگاه‌ها و دریافت مدرک دوره براشینگ مو است. بسیاری از هنرجویان فکر می‌کنند دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای فقط شرایط ورود آن‌ها به بازار کار را فراهم می‌کند. این موضوع تنها مزیت دریافت این مدرک معتبر نیست. سازمان فنی و حرفه‌ای عضو رسمی سازمان جهانی کار است. این موضوع باعث شده است تا تعداد بی‌شماری از هنرجویان باتکیه‌بر اعتبار بالای مدرک فنی و حرفه‌ای شانس خود را برای حضور در بازار کار جهانی این رشته افزایش دهند. شما می‌توانید برای دریافت مدرک دوره براشینگ مو در دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری شرکت کنید.

مدرک فنی حرفه ای براشینگ مو

بازار کار بعد از آموزش براشینگ مو چطور است؟

اگر به دنبال درآمدی مستر و بالا هستید، حضور در دوره‌های براشینگ مو شرایط مناسبی را برای شما به وجود می‌آورد. روزانه طیف متنوعی از بانوان برای حضور در مجالس و مهمانی‌ها به‌جای تکنیک شینیون مو، از انواع مدل‌های براشینگ استفاده می‌کنند.

از سوی دیگر تقاضای بالا فرم دهی موها در عروس سراها و بازار کار همیشگی این مجموعه‌ها، امکان فعالیت برای شما را به وجود می‌آورد. درآمد چند ده میلیونی ماهانه، از مهم‌ترین مزایای دریافت مدرک دوره براشینگ مو به شمار می‌رود. شما می‌توانید برای شروع آموزش‌های خود، در بهترین آموزشگاه آرایشگری تهران ثبت نام کنید.

معتبرترین مدرک دوره براشینگ مو را در سیمای هانی دریافت کنید

آموزشگاه‌های فراوانی در سطح استان تهران فعالیت می‌کنند که جدیدترین تکنیک‌های براشینگ مو را آموزش می‌دهند. سیمای هانی به‌عنوان بزرگ‌ترین آکادمی آرایشگری این شهر با چهار شعبه فعال، میزبان طیف متنوعی از هنرجویان تهرانی و شهرستانی است. مجموعه‌ ما با فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، معتبرترین مدرک براشینگ مو را به هنرجویان اعطا می‌کند. شما می‌توانید برای ثبت نام در دوره‌های تخصصی براشینگ مو از طریق سایت ما اقدام کنید.

سوالات متداول

آیا مدرک شینیون مو با براشینگ مو یکسان است؟

خیر. شینیون به‌عنوان روشی برای فرم‌دهی به موها تکنیک‌ها و مدل‌هایی متفاوت را نسبت به شینیون شامل می‌شود.

آیا امکان دریافت ویزای کاری با مدرک‌ دوره براشینگ مو وجود دارد؟

بله. اعتبار این مدرک جهانی است و می‌توانید برای نیازهای مهاجرتی و درخواست پذیرش کاری آن را ارائه دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 1 = 6