قیمت کلاس طراحی با حنا چقدر است؟

قیمت کلاس طراحی با حنا

قیمت دوره آموزش طراحی با حنا

بسیاری از علاقه‌مندان به یادگیری تکنیک‌های تاتو بدن به سمت مهارت‌آموزی کار با جوهر و تاتوهای مدرن می‌روند؛ اما بازار کار مناسب طراحی روی بدن با حنا می‌تواند پیشنهاد مناسبی برای کسب درآمد مستمر آن‌ها باشد. دوره‌های طراحی با حنا در آموزشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی برگزار می‌شوند. آموزشگاه‌ها به دلیل فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، ارائه سرفصل‌های تخصصی و تعیین طول دوره آموزشی مشخص هزینه‌های کمتری را از هنرجویان دریافت می‌کنند. درحالی‌که قیمت دوره طراحی با حنا در سالن‌های زیبایی سازوکار درستی ندارد و با این که آموزش‌ها کیفیت به مراتب پایین‌تری نسبت به آکادمی‌ها دارند؛ اما بازه قیمتی شهریه آن‌ها بسیار بالاتر است.

قیمت کلاس طراحی با حنا

هزینه کلاس طراحی‌ با‌ حنا به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره طراحی با حنا از جمله کلاس‌های آرایشگری است که آموزشگاه‌های معتبر این دوره‌ها را به‌صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌کنند. دوره‌های آنلاین فشرده‌تر برگزار می‌شوند و به همین دلیل شهریه‌های پایین‌تری دارند. از سوی دیگر برترین مراکز آموزش تاتوی بدن، کلاس طراحی با حنا را به اشکال خصوصی، نیمه‌خصوصی، فشرده و نیمه فشرده تشکیل می‌دهند که دوره‌های خصوصی و فشرده هزینه‌های بالاتری را شامل می‌شوند.

عامل مهم دیگر در تعیین قیمت دوره طراحی با حنا به‌صورت خصوصی تعداد جلسات و ساعات آموزشی است. با افزایش مدت‌زمان آموزش، تعرفه‌های ثبت نام در این کلاس نیز بیشتر می‌شود. البته هنرجویان در دوره‌های خصوصی با تسلط کامل به اجرای طرح‌های ژورنالی و تزئینی، تمام تکنیک‌های لازم برای پیاده‌سازی طرح‌های مختلف با کمک شابلون را بر روی پوست یاد می‌گیرند. بر همین اساس قیمت دوره طراحی با حنا در کلاس‌های خصوصی از یک میلیون و 200 هزار تومان شروع می‌شود و بر تعداد جلسات آموزشی افزایش می‌یابد.

قیمت کلاس طراحی با حنا

شهریه آموزش طراحی با حنا طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

آموزشگاه‌های معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند؛ بنابراین تعرفه‌های خدمات آموزشی آن‌ها باید بر اساس پروتکل‌های تعیین‌شده این سازمان باشد. به‌طورکلی فنی و حرفه‌ای معیارهای متفاوتی را برای تعیین قیمت دوره طراحی با حنا در نظر می‌گیرد. شما می‌توانید برای شروع حرفه‌ای دوره‌های طراحی با حنا بر روی پوست، با مراجعه به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری در بهترین مرکز ثبت نام کنید.

معیارهای موثر بر تعیین شهریه دوره طراحی با حنا عبارت‌اند از:

 • تعداد جلسات آموزشی
 • کیفیت آموزش‌ها
 • روش برگزاری کلاس‌ها
 • خصوصی یا نیمه‌ خصوصی بودن دوره
 • فشرده یا نیمه فشرده بودن کلاس
 • اعتبار مجموعه آموزشی
 • امکانات آکادمی
 • تسلط مدرسان به اجرای تکنیک‌های عملی
 • موقعیت مکانی آموزشگاه

ذکر یک نکته خالی از لطف نیست که معیارهای گفته‌شده فقط برای آموزشگاه‌ها هستند. سالن‌های زیبایی بدون توجه به این معیارها معمولا هزینه‌های بسیار بیشتری را برای خدمات آموزشی خود در نظر می‌گیرند. این سالن‌ها به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش هیچ معیار مشخصی برای قیمت کلاس‌های خود ندارند. بااین‌حال قیمت دوره‌های معتبر طراحی با حنا طبق تعرفه‌های سازمان فنی و حرفه‌ای، از 980 هزار تومان به بالا تعیین شده است.

قیمت کلاس طراحی با حنا

تعرفه دوره طراحی با حنا در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

اگر به دنبال یک آموزشگاه معتبر برای شرکت در دوره‌های طراحی با حنا هستید، سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری از نظر دریافت شهریه‌های مقرون‌به‌صرفه و ارائه آموزش‌های باکیفیت است. مدرسان سیمای هانی با تسلط کامل به آموزش‌های عملی، مراحلی تخصصی را برای تدریس پیش می‌گیرند.

بر همین اساس برخی از مهم‌ترین سرفصل‌های دوره طراحی با حنا در سیمای هانی عبارت‌اند از:

 • اجرای انواع طرح‌ها با کمک از شابلون
 • آموزش روش اجرای طرح‌های ژورنالی با حنا
 • آموزش روش ساختن قیف حنا
 • آموزش قرینه‌سازی، سه بعدی کردن و سایه زنی طرح‌ها با استفاده از قلم حنا

قیمت دوره طراحی با حنا در آموزشگاه سیمای هانی از تمام مراکز آموزشی پایین‌تر است. مجموعه ما برای ارائه خدمات متنوع‌تر و استفاده بیشتر هنرجویان از متدهای روز جهانی، دوره‌های خود را با 80 درصد تخفیف ارائه می‌دهد که آن را از دیگر مجموعه‌های مشابه کاملا متمایز می‌کند.

سیمای هانی هزینه‌های شما برای یادگیری طراحی با حنا را کاهش می‌دهد

آکادمی آرایشگری سیمای هانی یکی از بزرگ‌ترین آموزشگاه‌های آرایشگری در استان تهران است که چهار شعبه فعال دارد. مدرسان مجموعه ما با ارائه جدیدترین سرفصل‌های طراحی حنا بر روی پوست، این تکنیک نوین را به‌صورت کاملا کاربردی به شما آموزش می‌دهند. شما می‌توانید برای بهره‌مندی از تخفیف 80 درصدی، با استفاده از شماره‌های درج‌شده در سایت ما، از طریق واتس‌اپ آخرین قیمت دوره طراحی با حنا را با کارشناسان مجموعه چک کنید.

سوالات متداول

بهترین راهکار برای کاهش قیمت دوره طراحی با حنا چه راهکاری است؟

شرکت در دوره‌های آموزشگاه‌های معتبر و ثبت نام در دوره‌های فشرده بهترین راهکارها در این زمینه هستند.

آیا برای ثبت نام در دوره طراحی با حنا باید هزینه لوازم را جداگانه پرداخت کرد؟

بله. شهریه دوره‌ها ارتباطی به تجهیزات ندارند و لوازم آموزشی باید توسط هنرجو تهیه شوند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 4 = 2