قیمت کلاس براشینگ مو چقدر است؟

قیمت کلاس براشینگ مو

قیمت دوره آموزش براشینگ مو

حالت‌دهی به موها روشی جایگزین برای شینیون و کرلی کردن موها است که بسیاری از خانم‌های جوان از این تکنیک برای زیبایی موهای خود استفاده می‌کنند. تقاضای بالا برای انجام این خدمت آرایشی، بازار کار آن را بسیار پررونق کرده است. به همین دلیل استقبال از یادگیری تکنیک‌های براشینگ مو روزبه‌روز افزایش می‌یابد. بااین‌حال قیمت دوره آموزش براشینگ مو در آکادمی‌ها و سالن‌های زیبایی با یکدیگر تفاوت دارند. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم برخورداری از مجوز آموزش و نبود پروتکل‌های نظارتی، هزینه‌های بالاتری را نسبت به آموزشگاه‌ها از هنرجویان دریافت می‌کنند. همچنین کیفیت آموزشی آن‌ها از آموزشگاه‌ها پایین‌تر است. بر همین اساس هنرجویان برای کاهش شهریه‌ها معمولا در مراکز آموزشی حضور می‌یابند.

هزینه کلاس براشینگ مو به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره آموزش براشینگ مو کلاسی تخصصی و عملی است که در برترین آموزشگاه‌های آرایشگری کشور برگزار می‌شود. در این دوره‌ هنرجویان ضمن آشنایی با ابزارهای براشینگ مو، نحوه صحیح تقسیم‌بندی موها و کرلی کردن آن‌ها را یاد می‌گیرند. این دوره‌ها متناسب با نیاز هنرجویان به دو صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شوند.

دوره‌های خصوصی به دلیل ارتباط مستقیم هنرجو با مدرس، تعداد نفرات کمتر و تمرکز بیشتر اساتید بر رفع ایراد فراگیران، هزینه‌های بیشتری نسبت به دوره‌های نیمه‌خصوصی دارند. سرفصل‌های دوره‌های خصوصی به‌صورت فشرده‌تر به هنرجویان ارائه می‌شوند و تمام آموزش‌های کاربردی برای ورود به بازار کار را در بر می‌گیرند. قیمت دوره براشینگ مو به‌صورت خصوصی به مراحل آموزش و تعداد جلسات بستگی دارد.

بر همین اساس مراحل آموزش در دوره براشینگ مو عبارت‌اند از:

  • مرحله تئوری
  • آماده‌سازی مو قبل از شروع براشینگ
  • شناخت ابزارهای ضروری براشینگ
  • چگونگی استفاده از ابزارهای براشینگ
  • تقسیم‌بندی اصولی موها
  • مرحله عملی

با توجه به توضیحات ارائه‌شده قیمت دوره براشینگ مو به‌صورت خصوصی کاملا تحت تاثیر تعداد جلسات و ساعات آموزشی است. آموزشگاه‌های برتر برای این دوره‌ها بازه قیمتی 5 میلیون و 400 تا 7 میلیون تومان را برای جلسات بالای 5 جلسه در نظر گرفته‌اند.

قیمت کلاس براشینگ مو

شهریه آموزش براشینگ مو طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای چقدر است؟

مرکز اصلی تعیین‌کننده تعرفه‌های براشینگ مو در آموزشگاه‌های معتبر سازمان فنی و حرفه‌ای است. این سازمان با تدوین سرفصل‌ها، تعداد جلسات آموزشی، روش برگزاری دوره‌ها، سطح مطلوب اساتید برای آموزش و معیارهای دیگر، بر اساس کیفیت و اعتبار آموزشگاه‌ها تعرفه‌هایی رسمی را در ابتدای هر سال به مراکز زیرمجموعه خود اعلام می‌کند. شما می‌توانید برای شروع آموزش‌های خود در مراکز معتبر، با مراجعه به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری در مناسب‌ترین مرکز آموزشی ثبت نام کنید.

شهریه آموزش براشینگ مو طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای بر اساس روش برگزاری حضوری و آنلاین تعیین می‌شود. دوره‌های آنلاین به دلیل برگزاری فشرده دوره‌ و کاهش هزینه‌های جانبی، از کلاس‌های حضوری کمتر است. همچنین دوره‌های فشرده و تخصصی نیز قیمت‌های مختلفی دارند.

با توجه به امکان برگزاری این دوره‌ها به‌صورت کاملا فشرده، بیشتر آموزشگاه‌ها دوره‌های خود را به‌صورت عملی و در دو تا سه جلسه برگزار می‌کنند که شهریه‌ای بین بازه 2 میلیون و 500 تا 2 میلیون و 700 هزار تومان را برای این دوره‌ها در نظر می‌گیرند.

تعرفه دوره براشینگ مو در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

برای یادگیری مقرون‌به‌صرفه تکنیک‌های براشینگ مو، سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری می‌باشد. این مجموعه با پشتیبانی از آموزش انواع تکنیک‌های آرایشگری، چهار شعبه فعال را در مناطق مختلف تهران احداث کرده است. رویکرد اختصاصی سیمای هانی به موضوع آموزش، فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای و تقاضای بالای هنرجویان تهرانی و شهرستانی برای شرکت در دوره‌ها باعث شده‌اند تا قیمت دوره براشینگ مو در سیمای هانی نسبت به دیگر رقبای خود در کمترین حد ممکن باشد.

برای افزایش رضایت هنرجویان و جلوگیری از تداخل برنامه‌ریزی‌ شخصی و شغلی آن‌ها، دوره‌های خصوصی براشینگ مو در سیمای هانی در چهار جلسه دو ساعته و به‌صورت کاملا منعطف با برنامه‌های آن‌ها تشکیل می‌شوند. همچنین هنرجویانی که در این دوره‌ها شرکت کنند با بهره‌مندی از تخفیف 80% تمام سرفصل‌های استاندارد براشینگ مو را فقط با پرداخت مبلغ 2 میلیون و 200 هزار تومان یاد می‌گیرند.

قیمت کلاس براشینگ مو

ارائه خدمات مقرون‌به‌صرفه برای آموزش براشینگ مو در سیمای هانی

آکادمی آموزش آرایشگری سیمای هانی از نظر پذیرش تعداد هنرجو و ارائه آموزش‌های تخصصی آرایشگری بهترین مرکز آموزشی در تهران است. مجموعه ما با ایجاد بسترهایی مناسب برای آموزش هنرجویان تهرانی و شهرستانی انواع دوره‌های تخصصی زیبایی از جمله براشینگ مو را برگزار می‌کند. شما می‌توانید برای ثبت نام در دوره‌های مورد نیازتان از طریق سایت ما اقدام کنید.

سوالات متداول

چرا قیمت دوره براشینگ مو در آموزشگاه‌های مختلف متفاوت است؟

به دلیل این که آکادمی‌ها متناسب با روش برگزاری دوره، تعداد جلسات و فشرده یا تخصصی بودن شهریه‌های متفاوتی را تعیین می‌کنند.

برای کاهش هزینه دوره براشینگ مو چه کاری باید انجام داد؟

ثبت نام در دوره‌های معتبر آموزشگاه‌های زیرمجموعه سازمان فنی و حرفه‌ای و حضور در دوره‌های فشرده بهترین راهکارها در این زمینه هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = 0