قیمت کلاس آرایش و پیرایش

قیمت دوره آموزش آرایش و پیرایش

آموزش مهارت‌های آرایشگری در سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌ها رایج است. سالن‌های زیبایی به دلیل عدم نظارت کافی و ارائه آموزش‌های بدون مجوز، معمولا تعرفه‌های متغیر و بالایی را برای خدمات آموزشی خود در نظر می‌گیرند. همچنین این مجموعه‌ها کیفیت مطلوبی را نیز در آموزش‌های خود ارائه نمی‌دهند. به همین دلیل بسیاری از علاقه‌مندان به یادگیری مهارت‌های آرایشی، برای کاهش هزینه‌های آموزش آموزشگاه‌ها را انتخاب می‌کنند. در این مطلب به بررسی قیمت دوره آرایش و پیرایش می‌پردازیم.

قیمت کلاس آرایش و پیرایش

هزینه کلاس دوره‌ آرایش و پیرایش به‌صورت خصوصی چقدر است؟

دوره‌های آموزش‌ و پیرایش به دو صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی در بهترین مراکز آموزشی برگزار می‌شوند. معمولا دوره‌های خصوصی به دلیل تعداد نفرات کمتر و ارتباط موثرتر هنرجویان با مدرسان، کیفیت بالاتری از دوره‌های نیمه‌خصوصی دارند. مجموعه‌های معتبر متناسب با برخی عوامل تعرفه‌های مشخصی را برای این دوره‌ها در نظر می‌گیرند. کلاس‌های آرایش و پیرایش به‌صورت خصوصی، کاملا عملی تشکیل می‌شوند و در طی دوره، شما می‌توانید تکنیک‌های مختلف آرایش و پیرایش را بر روی مدل‌های زنده اجرا کنید.

بر همین اساس عوامل موثر بر تعیین قیمت دوره آرایش و پیرایش به‌صورت خصوصی عبارت‌اند از:

  • کیفیت برگزاری دوره
  • تجربه مدرس
  • تخصصی بودن سرفصل‌های آموزشی
  • اعتبار آموزشگاه
  • ساعت و تعداد جلسات آموزشی

به‌طورکلی اگر در بهترین آموزشگاه‌های آرایشگری ثبت نام کنید، بازه قیمتی این مجموعه‌ها برای کلاس‌های خصوصی و فشرده بین 12 میلیون تا 22 میلیون متغیر است. البته با افزایش تعداد جلسات آموزشی این بازه قیمت نیز افزایش پیدا می‌کند.

قیمت کلاس آرایش و پیرایش چقدر است

شهریه آموزش دوره‌ آرایش و پیرایش طبق تعرفه فنی و حرفه‌ای

یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره‌های معتبر آموزشگاه‌ها، ثابت بودن تعرفه شهریه آن‌ها است. با توجه به فعالیت این مراکز زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، آموزشگاه‌ها نمی‌توانند تعرفه‌های قیمتی خود را از حدی مشخص بالاتر ببرند. آموزشگاه‌های فعال زیر نظر این سازمان، بر اساس سرفصل‌های آموزشی مدون دوره‌های خود را برگزار می‌کنند. به همین علت امکان افزایش بی‌دلیل تعداد جلسات آموزشی و دریافت هزینه‌های مازاد برای دوره‌ها امکان‌پذیر نیست.

بر اساس عوامل موثر بر تعیین قیمت دوره آرایش و پیرایش و سطح‌بندی آموزش‌ها، معمولا شهریه آموزش دوره و پیرایش برای کلاس‌های غیر فشرده و نیمه‌خصوصی از 5 میلیون تومان تا 15 میلیون تومان متغیر است. شما می‌توانید برای ثبت نام در انواع دوره‌های فنی و حرفه‌ای به صفحه دوره‌های فنی و حرفه‌ای آرایشگری سری بزنید.

قیمت کلاس آرایش و پیرایش چقدر است

تعرفه دوره‌ آرایش و پیرایش در آموزشگاه سیمای هانی چقدر است؟

در میان مجموعه‌های آموزشی در سراسر کشور، آموزشگاه‌های معتبر خدماتی باکیفیت‌تر و مقرون‌به‌صرفه ارائه می‌دهند. سیمای هانی بهترین آموزشگاه آرایشگری برای آموزش مهارت‌های هفت‌گانه بوده که با برگزاری دوره‌ها در شعبه‌های لوکس تهران، میزبان طیف متنوعی از هنرجویان از سراسر کشور است.

قیمت دوره آرایش و پیرایش در آموزشگاه سیمای هانی نسبت به دیگر مجموعه‌ها تعرفه‌های کمتری دارد. علت این کاهش قیمت فعالیت رسمی سیمای هانی زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای است که باید مطابق با استانداردهای آموزشی، شهریه‌های مشخص را از هنرجویان دریافت کند.

از سوی دیگر هیچ آموزشگاهی در کشور به اندازه سیمای هانی میزبان هنرجویان از سرتاسر کشور نیست. در شعبات مختلف تهران سیمای هانی بیش از 2000 هنرجوی فعال در حال یادگیری تکنیک‌های آرایشگری هستند. افزایش تقاضا برای یادگیری مهارت‌های آرایش و پیرایش در آموزشگاه سیمای هانی، این مرکز را به مقرون‌به‌صرفه‌ترین دوره آرایش و پیرایش در کشور تبدیل کرده است. شما می‌توانید جدیدترین تکنیک‌های آرایشی را با 80 درصد تخفیف و فقط با مبلغ 2 میلیون و 200 هزار تومان به‌صورت کاملا خصوصی و با تمرین بر روی مدل زنده در آموزشگاه سیمای هانی آموزش ببینید.

گران بودن دوره‌های آرایش و پیرایش به معنای کیفیت بالای دوره نیست

اشتباه رایجی که بسیاری از هنرجویان در ابتدای مسیر آموزشی خود مرتکب می‌شوند، انتخاب آموزشگاه بر اساس تعرفه‌های قیمتی بالای آن‌ها است. این افراد فکر می‌کنند اگر مجموعه‌ای هزینه‌های بالایی را دریافت کند، کیفیت آموزشی مطلوبی را نیز ارائه می‌دهد. فراموش نکنید اصلی‌ترین عامل برای انتخاب بهترین دوره آرایش و پیرایش کیفیت آموزشی، برخورداری از سرفصل‌های مدون، فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای، تعداد هنرجویان بالا، تنوع دوره‌های آموزشی و ارائه امکانات مناسب برای آموزش‌های عملی است. برای اطمینان از تناسب کیفیت آموزش‌ها با قیمت دوره آرایش و پیرایش، ارزیابی امکانات آموزشی و اعتبار مجموعه به شما کمک فراوانی می‌کند.

سوالات متداول

چرا شهریه دوره‌های آموزشگاه هانی پایین‌تر از سایر مجموعه‌های آموزشی است؟

فعالیت زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای و تقاضا برای شرکت در دوره‌های متنوع، تعرفه خدمات این مجموعه را به نسبت پایین‌تری از دیگر آموزشگاه‌ها قرار داده است.

تفاوت قیمت دوره آرایش و پیرایش در سالن‌های زیبایی و آموزشگاه‌ها چقدر است؟

سالن‌های زیبایی به دلیل عدم نظارت کافی بر فرایند آموزش و قیمت‌گذاری دلخواه، معمولا هزینه‌های به مراتب بالاتری را از هنرجویان دریافت می‌کنند که بیشتر این دوره‌ها کیفیت مطلوبی نیز ندارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− 3 = 4